Wyszukiwarka

Panache Sport - biustonosz 5021 szary

Zamówienie

Cena: 259.00
Dostępny od ręki

Długo wyczekiwany sportowy biustonosz dla biustów D+ już w sprzedaży!

Nowy model jest wynikiem kilku lat ciężkiej pracy konstruktorów firmy Panache. Jego wyjątkowe zalety zostały potwierdzone przez niezależnych ekspertów z Progressive Sports Technologies w Loughborough - instytut współpracujący z największymi globalnymi markami sportowymi w zakresie badań i rozwoju. W wyniku testów potwierdzono, że biustonosz Panache Sports redukuje ruch piersi w rozmiarze 70E aż o 83% w porównaniu do ćwiczeń bez biustonosza. W testach porównawczych dla rozmiaru 70G Panache Sports jest najlepszy wśród wiodących na rynku produktów.

Biustonosz Panache Sports dzięki zastosowaniu fiszbin i termicznie formowanych miseczek obejmuje i unieruchamia każdą pierś z osobna, co sprawia, że nie tylko jest skuteczny, ale także wygodny i ładnie kształtuje biust. Gładkie szwy pozostają niewidoczne pod odzieżą.
Fiszbiny są lekko elastyczne, a dodatkowo zatopione w silikonie i umieszczone między warstwami materiału, żeby nie miały szans uwierać i przeszkadzać.
Ścisły pas biustonosza zapewnia stabilność biustonosza, a podszyte gąbką zapięcie jest niezwykle komfortowe.
Szerokie ramiączka są wypełnione gąbką, dodatkowo można je w wygodny sposób spiąć na plecach dla jeszcze większej swobody ruchu. Częściowa regulacja pozwala na indywidualne dopasowanie długości.
Cienka mikrofibra oraz oddychające panele wspomagają utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności na powierzchni skóry.

Biustonosz Panache Sport redukuje ruch biustu podczas uprawiania sportu o 83%.

- posiada fiszbiny wszyte pomiędzy warstwy materiału i otoczone silikonem
- szerokie, wyściełane ramiączka zapobiegają odciskaniu się na ramionach
- indywidualnie okala każdą z piersi dla lepszego unieruchomienia
- gładkie miseczki zapobiegają otarciom

Biustonosz Panache Sport uszyty jest z lekkiej mikrofibry odprowadzającej wilgoć. Został wyposażony w oddychające panele wspomagające utrzymanie optymalnej temperatury ciała.

Regulowane ramiączka można krzyżować na plecach dla uzyskania większej swobody ruchu.

Powiadom znajomego

:
:
:

Lista plików

 
UA-165681777-1 UA-165681777-1