Wyszukiwarka

Asortyment

Szybki kontakt

578 973 121

nowy numer telefonu

"Twoja Bielizna"

Rynek 12

32-300 Olkusz

biuro@twoja-bielizna.com.pl

lub kwardega@wp.pl

tel. 608 592 580

 

poniedziałek - piątek 10:00 - 17:30

sobota 10:00 - 14:00

Regulamin

Regulamin

Niniejszy dokument reguluje zasady funkcjonowania sklepu internetowego www.twoja-bielizna.com.pl i zawartych za jego pośrednictwem umów kupna - sprzedaży.

Sprzedawcą jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna Wardęga - Wcisło, nip 637-182-05-80, zarejestrowane pod adresem Rynek 12, 32-300 Olkusz.

Zgodnie z art. 384. § 1. Kodeksu Cywilnego, postanowienia niniejszego Regulaminu są wiążące dla Sprzedającego i Kupującego.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
1. Wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach ograniczone jest do niezbędnego minimum wymaganego przy wysyłkowej sprzedaży towarów co obejmuje m.in. adresy poczty elektronicznej, dane osobowo-adresowe.
2. W związku z nowym prawem europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) obowiązującym od 25 maja 2018 pragniemy poinformować, że zakończyliśmy prace dostosowujące nasz serwis do nadchodzących zmian. Sprawdź poniżej, co dokładnie zrobiliśmy, aby jeszcze lepiej zadbać o Twoje bezpieczeństwo na naszej stronie.Dane będą przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych wyłącznie w celu realizacji Twoich zamówień i nie będą udostępniane żadnym zewnętrznym podmiotom. Wprowadzone zmiany wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do wymagań RODO, które obowiązuje od 25.05.2018: - krótszy czas przechowywania danych w serwisie - pobieranie jedynie niezbędnych do realizacji zamówienia danych osobowych - zmiana Regulaminu oraz Polityki Prywatności mająca na celu stworzenie jeszcze bezpieczniejszej wersji serwisu - przekazanie Ci w jasny i klarowny sposób w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, jak je chronimy, oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z tym Powyższe punkty nie wpłyną na samą realizację oraz jakość świadczonych przez nas usług.

TOWARY
1. Wszystkie towary oferowane w sklepie www.twoja-bielizna.com.pl są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych (legalne).

2.Produkty oferowane do zakupu poprzez stronę www.twoja-bielizna.com.pl sprzedawane są po cenie obowiązującej w dniu złożeni zamówienia, wskazanej na ww stronie. Ceny zawierają podatek  Vat w obowiązującej wysokości.

3. Nie ponosimy odpowiedzialności za straty spowodowane niewłaściwym wykorzystywaniem towarów.


CENA
1. Wszystkie ceny na naszym sklepie, wyrażone są w PLN, zawierają podatek VAT i są ostatecznymi kwotami oferty detalicznej.
2. Ceny nie zawierają kosztów wysyłki. Koszty wysyłki ponosi Kupujący!

ZAMÓWIENIA
1. Zamówienia przyjmowane są przez stronę internetową www.twoja-bielizna.com.pl i mogą być składane przez 24 godziny na dobę.
2. Złożone w dni powszednie po godzinie 14-stej oraz w soboty, niedziele i święta, rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego.
3. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia.
4. Zamówienie, które zostanie złożone przez Klienta z opcją zapłaty przelewem, sklep internetowy oczekuję na zapłatę do 4 dni roboczych, po tym terminie zamówienie zostanie anulowane. 
5. Każde zamówienie zostanie potwierdzone e-mailem zwrotnym generowanym automatycznie przez sklep internetowy.
6. Złożenie i potwierdzenie zamówienia nadaje mu mocy prawnej i zobowiązuje Kupującego do odbioru towaru.
7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub częściowo realizację złożonego zamówienia (nie podania wszystkich wymaganych danych, lub podane dane budzą wątpliwości co do ich poprawności) firma Twoja Bielizna zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu rozpoczęcia realizacji zamówienia.
9. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie tel. 32 754 34 36 lub mailem biuro@twoja-bielizna.com.pl
10. Klient może anulować zamówienia w dowolnym momencie, nie dotyczy to jednak produktów, które zostały juz wysłane.
11. W przypadku niedostępności części produktów w zamówieniu Klient informowany jest o stanie zamówienia. Może wtedy podjąć decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
12. Sklep zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia w przypadku braku towaru w sklepie lub towaru niedostepnego już u Producenta. O zaistniałej sytuacji klient zostanie poinformowany za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.
13. W przypadku zamówienia zapłaconego, gdy sklep nie jest w stanie zrealizować zamówienia w całości lub części, sklep informuje Klienta o tym fakcie. W przypadku rezygnacji z brakującej pozycji, lub z całego zamówienia sklep zwraca przedpłatę na podane przez Klienta konto bankowe w ciagu 2 dni roboczych.

WYSYŁKA*

Kurier DPD/DHL  priorytet - przedpłata na konto - 10,00 zł


Odbiór osobisty w Naszym sklepie Twoja bielizna  Rynek 12 w Olkuszu

*cennik dotyczy wysyłek krajowych

DOSTAWA

Kurier  - doręczenie następnego dnia roboczego.
Sklep nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez  firmę kurierską DPD, a także za uszkodzenia przesyłki powstałe na skutek działania poczty lub firmy kurierskiiej. Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności pracownika Poczty Polskiej/firmy kurierskiej, niezwłocznie zgłosić stosowną reklamację do firmy przewozowej oraz poinformować o tym fakcie Sklep. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkody podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki.


KONTO BANKOWE

Płatności za towar dokonujemy na konto nr:

26 1050 1618 1000 0090 6558 5862

Twoja Bielizna

Rynek 12

32-300 OlkuszZWROTY I WYMIANA
Towar zakupiony w Naszym sklepie internetowym można zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od daty zakupu.
Zwracany lub wymieniany towar musi być czysty, bez śladów używania, pozbawiony zapachu perfum itp, z orginalnymi metkami oraz z paragonem zakupu.
Pieniądze za zwrócony towar przelewamy na konto bankowe klienta w ciągu 14 dni roboczych. Od zwracanej kwoty odejmujemy koszt przesyłki.
Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych na Nasz koszt oraz za pobraniem!
Zwroty lub wymiany przesyłamy na adres:

Boutique bielizny
Rynek 12
32-300 OlkuszDOKUMENTY I DOWODY SPRZEDAŻY
Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny zawierający wszystkie pozycje zamówienia oraz pozostałe koszty transakcji.
Zapłatę za towar sklep www.twoja-bielizna.com.pl przyjmuje najpóźniej w momencie wydania towaru.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Powyższy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady składania zamówień w sklepie internetowym www.twoja-bielizna.com.pl.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.


 
UA-165681777-1 UA-165681777-1